Швейне виробництво

Наше швейне виробництво засноване у 1999 році, за 20 років ми змінювали обладнання, переїжджали, розширювалися. Але головним активом були і залишаються наші спеціалісти.

  • Висока якість
  • Індивідуальний підхід
  • Оптимальні терміни
  • 20 років досвіду

Напишіть нам

*Натискаючи на цю кнопку Ви погоджуєтеся з умовами використання особистих даних

Швейне виробництво—основний напрямок роботи компанії «Б.В.П.», яка надає послуги з пошиття високоякісного текстилю більш ніж 20 років. За цей період клієнтами підприємства стали сотні великих та дрібних компаній, які працюють в сфері готельного бізнесу. Наші спеціалісти розробили дизайн відомих по всій Україні лінійок постільної білизни і випустили більше мільйона одиниць товару. Для виробництва швейної продукції в компанії використовуються кращі ретельно відібранні тканини європейських постачальників, що гарантує відмінну якість готових виробів.

Переваги виробництва на швейній фабриці «Б.В.П.»

Повна відповідність вимогам клієнта—приорітетна задача кожного співробітника компанії. Досягнути поставленої цілі нам вдається шляхом продуманої стратегії, чіткого планування і дотримання домовленостей. Чим ще приваблива наша фабрика з пошиття постільної білизни та домашнього текстилю?

Досвід і сучасне оснащення
Створювати якісний текстиль можуть тільки майстри з багатолітнім досвідом роботи. Ось чому до відбору персоналу і збереженню кадрів у компанії ставляться з особливою ретельністю. Пошиттям виробів займаються висококваліфіковані швачки та закрійники (закрійниці), що гарантує високу якість продукції за будь-яких об’ємів. Швейне трикотажне виробництво оснащене сучасним обладнанням потужності компанії дають можливість виробляти як невеликі індивідуальні, так і оптові замавлення. . .

Велика складська програма
Наявність власного складу—ще одна перевага сучасного швейного виробництва в Києві. Завдяки цьому на підприємстві є вражаючий запас тканин, фурнітури і іншої сировини, необхідної для пошиття текстилю. Тканини і полотно мають різноманітну щільність і склад, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для готелів класу люкс, закладів середньої цінової категорії та недорогих міні-готелів.

Комплексне обслуговування
В цехах швейного виробництва «Б,В,П,» виготовляється широкий асортимент товарів, завдяки цьому кожен клієнт отримує можливість скористатися послугою комплексного обслуговування. Це означає, що на одному підприємстві Ви зможете замовити швейне виробництво штор, спецодягу, постільної білизни, махрових халатів та іншої продукції, виконаної в єдиному корпоративному стилі.


Співпраця

Отримати детальну інформацію про продукцію і умови співпраці можна зв’язавшись з нами зручним способом. Якщо у Вас є пропозиція щодо співпраці по тканинам або обладнанню, залиште заявку на сайті оптового підприємства швейного виробництва.

Постільна білизна для готелей

Вишивка на текстилі

Форма охорони

Одяг гуртом

Пошив худі та толстовок

Подушки

Махрови рушники

Компанія Б.В.П.

Ми маємо великий парк вишивального обладнання. Наші можливості в вишивці практично безмежні.

Ми вміємо і любимо вирішувати нестандартні завдання, пов’язані з текстилем!

Level
Elevation
Height
Level
Elevation
Height

Отримати наш оновлений прайс-лист