Промо одяг

Індивідуальний дизайн

  • Висока якість
  • Індивідуальний підхід
  • Завжди у наявності
  • 20 років досвіду

Напишіть нам

отримайте прайс-лист та умови роботи

*Натискаючи на цю кнопку Ви погоджуєтеся з умовами використання особистих даних

Одяг створюється для найрізноманітніших потреб. Провідні виробники та невеликі ательє пропонують широкий асортимент повсякденних деталей гардеробу, костюмів для виходу в світ, занять спортом тощо. Окремою категорією продукції, що з’явилася порівняно нещодавно, є одяг для промо акцій, реклами, представлення компанії потенційним клієнтам і партнерам. Замовити пошиття корпоративного промо одягу можна в компанії «Б.В.П.».

Реклама в корпоративному стилі: новий тренд сучасності

Запорукою успішного проведення акцій і презентацій маркетологи з упевненістю називають використання промо одягу. Поряд зі стендами, плакатами і листівками, вона допомагає зробити бренд впізнаваним, а значить, і популярним. Виробництво промо одягу має ряд нюансів.

Акцент на оформленні
Вироби цієї категорії повинні бути яскравими та незабутніми, тому пріоритетним напрямком роботи залишається розробка дизайну. Як правило, для пошиття промо одягу на замовлення використовуються тканини в корпоративних кольорах. Вибрати належний варіант Вам допоможуть фахівці «Б.В.П.». Ще одна обов’язкова умова – наявність на виробах логотипу, що наноситься методом друку. Промо одяг з логотипом – це стильна реклама, яка допоможе просуванню Вашого бренду!

Матеріали
При виборі матеріалів для промо текстилю перевагу можна віддати, як високоякісним тканинам, так і бюджетним. Перший варіант оптимальний у тих випадках, коли виготовленийпромо одяг планується використовувати неодноразово. Якщо акція або презентація носять одноразовий характер, то оптимальним рішенням стане замовлення виробів з недорогих тканин. Друк на промо одязі виконується на сучасному обладнанні, що гарантує стійкість зображень.

Види одягу
По суті, будь-яку деталь гардеробу можна зробити рекламним продуктом. Фахівці «Б.В.П.» готові перетворити в промо одяг толстовки і жилетки, майки та футболки, худі і світшоти, шапки і кепки. Якщо в якості корпоративної атрибутики Ви плануєте використовувати недорогі аксесуари, ми пропонуємо купити промо одяг оптом і вроздріб з таких категорій, як шарфи, краватки, нашийні хустки, бандани тощо. Для проведення презентацій в холодну пору року можна замовити вітровки, виконані в корпоративному стилі.


Будь-яка вишивка

Ми наносимо вишивку будь-якої складності за Вашим смаком, бажанням та ескізу на будь-які вироби.

Друк логотипів

Ми наносимо друк на промо вироби трьома способами:

Отримати оновлений прайс-лист