Текстиль для хостелів

  • Висока якість
  • Індивідуальний підхід
  • Оптимальні терміни
  • 20 років досвіду

Напишіть нам

отримайте прайс-лист та умови роботи

*Натискаючи на цю кнопку Ви погоджуєтеся з умовами використання особистих даних

Сучасний формат текстилю для хостелів та міні-готелей.

Постільна білизна для хостела—категорія продукції, якості якої часто не надається належна увага. Причиною цього можна назвати низьку вартість проживання в готелях класу економ, який не передбачає високий рівень сервісу і використання якісного текстилю. Компанія «Б.В.П.», яка працює в галузі пошиття текстилю більше півтора десятка років, готова руйнувати стереотипи і запропонувати власникам хостелів купити недорогу постіль для готелів високої якості.

Увага до вимог клієнта

Головним секретом успіху продукції компанії «Б.В.П.» серед українських готельєрів є професійний підхід до вибору тканин та пошиттю постільної білизни для хостелів та готелів, а також увага до вимог клієнта.

Ткань для пошиття текстилю

Для виготовлення текстилю для хостелів використовуються не лише бавовняні тканини, але і polycotton, у склад якого входить натуральна бавовна та поліестер. Бавовна забезпечує тканині такі властивості як безпечність, гіпоалергенність, здатність вбирати вологу і забезпечувати відмінний повітряобмін. Завдяки поліестеру постільна білизна для міні-готелей і готелей економ сегменту набуває міцності, стійкості до передчасного зношування. Текстиль з полікоттону не утворює складки. Склад матеріалу простий у догляді, що дуже важливо для будь яких закладів готельного типу.

Ассортимент “БВП” для хостелів

Своїм клієнтам компанія пропонує комплекти постільної білизни, а також чохли на резинці, зносостійкі наматрацники, подушки та пледи. Якість продукції відповідає середньому сегменту, що є ідеальним варіантом для недорогих хостелів і нових сучасних проектів. Унікальна пропозиція—піжами унісекс з блузами оверсайз. Використання таких комплектів виводить показники якості сервісу на новий рівень, сприяє підвищенню статусу закладу і його привабливості для гостей.

Подушки

Махрові ковдри

Форма охорони

Уніформа персоналу

Халати для клиентів

Постільна білизна для готелей

Махрові рушники

Отримати оновлений прайс-лист