Пошиття ковдр і подушок оптом

  • Висока якість
  • Індивідуальний підхід
  • Оптимальні терміни
  • Більш ніж 20 років досвіду

Напишіть нам

та отримайте прайс-лист та умови роботи

*Натискаючи на цю кнопку Ви погоджуєтеся з умовами використання особистих даних

Будь-який розмір та форма

Ми маємо досвід пошиття подушок найскладніших форм. Використовуємо різні технології пошиття, кроїмо будь-який розмір.

Наповнювач з первинної сировини

Використовуємо тільки імпортний наповнювач високої якості, який не втрачає свої властивості під час експлуатації.

Більшість досвідчених мандрівників стверджує, що одним з найважливіших критеріїв оцінки сучасного готелю є зручність ліжок. Зробити відпочинок по-справжньому комфортним допомагають правильно підібрані ковдри і подушки для готелей. Якщо ж говорити про власників, то для них одним з основних аспектів залишається зносостійкість і довговічність таких виробів, які повинні добре переносити регулярні прання.
Замовити пошиття стьобаних ковдр з наповнювачем і подушок оптом від виробника можна в компанії «Б.В.П.». Наша продукція для Вашого відпочинку!
Для виробництва подушок і ковдр з наповнювачем ми використовуємо оптимальні за ціною і якістю матеріали, завдяки яким наша продукція стає ідеальною!

Ковдри торгової марки «Б.В.П.»

Власники сучасних готелів піклуються про своїх клієнтів, тому давно не використовують постіль з такими наповнювачами, як ватин. На зміну їм прийшли гіпоалергенні ковдри з поліестером, який володіє набагато більшим числом переваг. У нас Ви зможете купити ковдри для готелю оптом і в роздріб, які мають малу вагу і гарантують комфорт під час відпочинку.
При виборі тканин для пошиття ковдр в ательє, перевага віддається 100% бавовні або мікрофібри. Краї ковдр заокруглені і окантовані. Для прострочки використана стібка «хвиля».Подушки від виробника

У минулому столітті стандартом якості виробництва подушок було використання в ролі наповнювача натуральнеперо. Сьогодні критерії оцінки суттєво змінилися. Причиною стали отримані в ході досліджень докази того, що подібні матеріали є ідеальним середовищем для поширення пилового кліща, який викликає алергію. Ось чому більшість сучасних заводів і фабрик з виробництва подушок і ковдр використовують для цієї мети штучні наповнювачі.У «Б.В.П.» для цієї мети застосовується силіконізоване волокно 1 сорту або штучний «лебединий пух». Верх виконаний з комбінованої тканини бавовна + поліестер (50/50) або перкали (100% бавовна). Подушки мають середню висоту.


Крім безпеки, матеріали, що використовуються для пошиття ковдр і подушок на замовлення, мають і інші переваги. До них відноситься здатність тримати форму і зберігати естетичний зовнішній вигляд після численних теплових обробок і прання. Серед переваг тканин і наповнювачів варто відзначити хорошу циркуляцію повітря. Ковдри ТМ «Б.В.П.» не сковують рухів, відмінно зігрівають і вбирають вологу. До переваг подушок відноситься приємна пружність, що поєднується з м’якістю, а також простота прання і швидкість сушіння.

Отримати оновлений прайс-лист