Все для СПА і басейнів

Мы гарантуємо стійкість до прання!

  • Высока якість
  • Индивидуальный подход
  • Оптимальные сроки
  • Более 20 лет опыта

Напишіть нам

отримайте умови роботи та ціни

*Натискаючи на цю кнопку Ви погоджуєтеся з умовами використання особистих даних

Чим відрізняється текстиль для SPA від “Б.В.П.”?

Що найголовніше в SPA-салоні?
Спеціалісти стверджують, що це гармонія тактильних відчуттів, тому пальму першості в питаннях оформлення тут можна впевнено віддати текстилю для спа-салонів від компанії «Б.В.П.». Вся продукція, яка нами пропонується, приємна на дотик, завдяки чому ідеально підійде навіть найвибагливішим відвідувачам. Власники та персонал високо оцінять практичність преміум текстилю для спа-центрів, який зберігає чудовий зовнішній вигляд в умовах інтенсивного використання та прання. Від виробів інших торгових марок продукціюю «Б.В.П.» відрізняє безліч переваг.

Вишивка логотипів на виробах для СПА

Брендування текстилю для спа-салонів під замовлення – послуга, завдяки якій вироби набувають індивідуальності! Для того, щоб підкреслити імідж та особливий статус центру, майстри компанії готові виконати вишивку логотипу, назви, слогана або візерунку, що відповідає стилю салону. Надати ексклюзивність ми можемо будь-якому виробу – від невеликих серветок для проведення процедур до простирадл та іншого крупного спа-текстилю.

Ми використовуємо особливу вафельну тканину.

Для пошиття халатів і іншого текстилю для спа-салонів в компанії використовується не тільки традиційна махрова та велюрова тканина, але і особливе вафельне полотно. Його властивості значно відрізняються від традиційного матеріалу, зовнішній вигляд якого після прання стає неошатним. Вафельні текстильні вироби для басейнів та спа торгової марки «Б.В.П.» мають гладеньку, приємну на дотик поверхню, яка зберігає м’якість протягом всього терміну служби. Тонка тканина чудово вбирає воду та ідеально підходить для пошиття текстилю для spa -центрів, салонів та басейнів на замовлення

Текстиль, який створює атмосферу

Халати, простирадла і рушники—важливі, але далеко не єдині деталі сучасного салону для спа-процедур. Своїм клієнтам ми пропонуємо і інший текстиль для спа-салонів оптом, виготовлений за індивідуальним замовленням. В асортименті компанії Ви знайдете:
– зручні пов’язки на голову для проведення процедур;
– чоловічі та жіночі парео;
– зручні шапки, які захищають волосся від контакту із зовнішнім середовищем;
– непроникні фартухи для майстрів.

Бавовняні простирадла для SPA

Махрові рушники

Уніформа персоналу

Халати для клиентів

Отримати оновлений прайс-лист