Сувенірний та рекламний текстиль

  • Висока якість
  • Індивідуальний підхід
  • Оптимальні терміни
  • 20 років досвіду

Напишіть нам

отримайте ціни та умови роботи

*Натискаючи цю кнопку, Ви погоджуєтеся з умовами використання особистих даних

Атмосферні подарунки

Швидко і якісно шиємо білизну, піжами, декоративні наволочки і подушки. Логотип Вашої компанії і атмосфера свята. Будь-який об’єм виконуємо швидко.

Практичні і зручні подарунки

Теплі та зручні світшоти і худі з логотипом Вашої компанії або значущої події – подарунок, який буде використовуватися щодня.

У Європі та США вже давно існує практика використовувати для презентації компанії, окремого виду послуг або продукції сувенірний рекламний текстиль. Поступово рекламні тренди, розроблені закордонними маркетологами, набувають популярності і в нашій країні. Сьогодні все більше представників бізнесу стають клієнтами фабрики «Б.В.П.», замовляючи у нас актуальну, якісну і привабливу брендовану сувенірну продукцію за доступними цінами!

Сувенірна продукція для компанії на замовлення: наш професіоналізм для Вашого успіху


Який текстиль може стати рекламним сувеніром?

Для цієї мети може використовуватися найрізноманітніший текстиль. Величезною популярністю користуються предмети гардероба: футболки, худі, світшоти, головні убори і т.д. Примітно, що отримана в подарунок корпоративна рекламно-сувенірна продукція з логотипом компанії не залежується на полицях шафи – її дійсно носять!
Замовити її можна не тільки, щоб роздавати на презентаціях в якості подарунків, але і для екіпірування співробітників і створення корпоративного стилю. Для готелів і ресторанів ми пропонуємо замовити виготовлення унікальної сувенірної продукції з логотипом компанії таких видів, як постільна білизна, скатертини, пледи, звичайні і декоративні подушки та ін.

Що ми пропонуємо своїм клієнтам

При виробництві сувенірної продукції використовується кілька методів: вишивка і друк. Перший варіант належить до категорії преміум, другий – до середнього цінового сегменту. Серед переваг співпраці з нами варто відзначити високу швидкість роботи, а також можливість оформлення термінових замовлень. Це означає, що звернутися до нас за допомогою можна навіть в останній момент і все одно встигнути отримати подарунки для співробітників і клієнтів до встановленого терміну. Одяг для сублімації і інший текстиль для виробництва сувенірної продукції ми пропонуємо замовити в «Б.В.П.». Це заощадить Ваш час на закупівлю базового текстилю і скоротить витрати.

Ми любимо вирішувати нестандартні завдання і намагаємося пропонувати не банальні і вигідні рішення своїм клієнтам.

Отримати оновлений прайс-лист