Текстиль для масажних та косметичних салонів

  • Висока якість
  • Індивідуальний підхід
  • Оптимальні терміни
  • 20 років досвіду

Напишіть нам

та отримайте умови роботи та прайс-лист

*Натискаючи на цю кнопку Ви погоджуєтеся з умовами використання особистих даних

Чим відрізняється текстиль для масажних кабінетів і салонів краси від «Б.В.П.»?

Масажний кабінет або салон краси більшістю відвідувачів сприймається як місце, де не тільки можна повернути привабливий зовнішній вигляд і відновити здоров’я, але і добре відпочити. Забезпечити такі умови достатньо складно, адже необхідно врахувати безліч найдрібніших деталей—подбати про інтер’єр, обладнання, підборі співробітників і покопці якісного текстилю. Купити простирадла для масажу на кушетку, вафельні халати і махрові рушники для салонів краси можна в компанії «Б.В.П.», яка спеціалізується на пошитті текстилю!

Ретельний підбір матеріалів

Махрові простирадла на косметологічну кушетку і інша продукція бренду виробляється з натуральних бавовняних тканин. Можливе пошиття індивідуальних розмірів та форм. Рушника, бавовняні багаторазові простирадла для масажу та проведення косметичних процедур прекрасно вбирають вологу, вони приємні на дотик і дарують клієнтам незрівнянний комфорт. Окрім цього, вони абсолютно безпечні і повністю відповідають санітарним нормам, які діють в нашій країні.

Якість пошиття

При виготовленні текстилю велика увага приділяється якості крою, обробки швів і бокової кромки. Від цього залежить не тільки зовнішній вигляд і зручність їх використання, але і зносостійкість. В «Б.В.П.» для пошиття простирадл, рушників і халатів використовується сучасне обладнання. Кромка рушників – подвійна. Завдяки цьому вони не втрачають привабливості в процесі регулярного прання при високих температурах і зберігають форму. Купити рушники, вафельні халати і простирадла для масажу і салону краси оптом і в роздріб можна вже сьогодні.

Індивідуальний підхід

Незважаючи на те, що салони краси і масажні кабінети надають схожі послуги, вимоги до виконання текстилю зовсім не повинні бути ідентичними. Прагнучи підкреслити індивідуальність, наші клієнти вибирають текстиль з елегантною вишивкою логотипів, фірмових знаків та назв. Для максимальної зручності при проведенні процедур в нашій компанії можна купити черні рушники для салону краси, замовити простирадла на резинці з діркою на кушетку для масажу, вироби, що виготовляються за індивідуальними замірами тощо.

Вафельні халати

Махрові халати

Рушники

Level
Elevation
Height

Отримати оновлений прайс-лист