Медичний одяг

Сучасний дизайн

  • Высока якість
  • Індивідуальний підхід
  • Завжди у наявності
  • 20 років досвіду

Напишіть нам

отримайте прайс-лист та умови роботи

*Натискаючи на цю кнопку Ви погоджуєтеся з умовами використання особистих даних

Медичні халати

Медичний одяг від БВП це ексклюзивний дизайн, який приємно носити.

Медичні костюми

Зручні і красиві медичні костюми, в різних кольорах і розмірах.

Медичний одяг: що важливо

Медичний одяг – одна з найважливіших деталей образу фахівців, що працюють в клініці, косметологічному салоні, санаторії або лабораторії. Він забезпечує захист, визначає статус співробітника, а також бере безпосередню участь у формуванні іміджу установи, а значить, пошиття медичного одягу на замовлення в Києві Вам варто довірити майстрам «Б.В.П.».

Переваги замовлень в «Б.В.П.»

Виробництво медичного одягу – послуга, завдяки якій персонал установи буде виглядати стильно і акуратно. Для цього ми використовуємо найкращі тканини і сучасне обладнання. Ще один секрет успіху – дотримання модних тенденцій.

Вибір тканин для медичного одягу від виробника

Асортимент тканин для продукції цієї категорії досить різноманітний. Перевага тут віддається полотнам з високим вмістом бавовни, яка добре переносить теплову санітарну обробку. Для хірургічних костюмів, що характеризуються підвищеними гігієнічними вимогами, використовується 100% бавовна або бавовна з віскозою. Для решти персоналу ми пропонуємо замовити пошиття медичного одягу з саржевого полотна або сумішевих тканин, в складі яких присутнє як натуральне, так і синтетичне волокно.


Типи медичних костюмів

Незважаючи на строгість, сучасний медичний одяг досить різноманітний.
Найпопулярнішим варіантом з упевненістю можна назвати костюми, які із задоволенням носять як чоловіки, так і жінки. У комплект наше ательє з пошиття медичного одягу готове включити шапочки.
Крім костюмів, прекрасним варіантом залишаються медичні халати, представлені розмаїттям кольорів і фасонів.
В окрему категорію можна занести костюми хірургів, головною вимогою до яких є максимальна зручність. требованием к которым является максимальное удобство.

Підбір кольорів і фасонів модного одягу для медиків

Серед напрямків нашої роботи є послуга індивідуального пошиття медичного одягу. Скориставшись нашою пропозицією, Ви зможете запропонувати свій фасон халатів і костюмів, додавши їм нотку оригінальності, індивідуальності і навіть шарму.

Ми приймаємо замовлення на пошиття медичного одягу з додатковими кишенями і ексклюзивною обробкою, короткими і довгими рукавами, відкладним коміром або стійкою, спеціальними застібками і т.д.

Кольорова гамма виробів різноманітна. За бажанням замовника одяг для медичного персоналу може бути виконаний з тканин пудрового, волошкового, бірюзового, класичного білого та інших кольорів. Для співробітників дитячих відділень ми готові виготовити кольорові костюми та халати.

Логотипи будь-якої складності

Вишивка логотипів і імен персоналу на медичному одязі, масках, медичній уніформі.

Отримати оновлений прайс-лист