Текстиль для готелів гуртом

Виконуємо замовлення будь-якої складності

  • Висока якість
  • Індивідуальний підхід
  • Оптимальні терміни
  • 20 років досвіду

Напишіть нам

отримайте прайс-лист та умови роботи

*Натискаючи на цю кнопку Ви погоджуєтеся з умовами використання особистих даних

Забезпечення готелів текстилем

Текстиль в готелях належить до категорії продукції з інтенсивним зношуванням. Це означає, що навіть при максимально дбайливій експлуатації вироби потребують постійної заміни через що зберегти корпоративний стиль досить складно. Допомогти з вирішенням цієї проблеми допоможе замовлення постільної білизни, рушників, ковдр та подушок для готелю оптом. Створюючи навіть невеликий запас виробів, можна в будь-який момент здійснити заміну та зберегти обраний стиль в оформленні номерів. Всім, хто прагне підкреслити індивідуальність закладу, компанія надає можливість купити оптом текстиль для готелю, оздоблений ексклюзивною машинною вишивкою.

Створюємо комфортні умови роботи

Однакове оформлення готельних номерів- це не тільки стильно, але і практично. Ідентичний відтінок, склад і фактура тканини роблять процес прання та прасування більш простим та зручним. Завдяки покупці текстилю для готелю оптом від виробника з багаторічним досвідом роботи на ринку, Ви зможете скоротити кількість побутової хімії та вибрати оптимальний режим для роботи з виробами. Актуальною ця перевага є не тільки стосовно білизни, але і до пошиття форми для покоївок, яка залишатиметься бездоганною!

Гарантуємо високу якість текстилю

Здатністю довгий час зберігати привабливий вид за високих експлуатаційних навантаженнях мають лише високоякісні тканини. Ось чому ми використовуємо для пошиття наматрацників та постільного приладдя для готелів спеціально відібрані матеріали турецького та європейського виробництва.
Мерсеризований сатин, перкаль, полікотон та інші види тканин, які ми використовуємо для пошиття виробів, чудово тримають форму і зберігають колір.
Ще один значущий фактор—висока якість пошиття, виконане майстрами на сучасному обладнанні.

Подушки

Вишивка логотипів

Форма охорони

Уніформа персоналу

Халати для клиентів

Постільна білизна для готелей

Махрові рушники

Чим привабливі оптові покупки в «Б.В.П.»?

Важливою задачею для кожного власника, який займається готельним бізнесом , є створення власного стилю і формування корпоративного іміджа. Допоможе з вирішенням її комплексне оснащення номерів готелів текстилем, виготовленим майстрами компанії «Б.В.П.»?. Швейне виробництво з 20річним досвідом роботи гарантує оперативне виготовлення в Києві всього текстилю для готелів оптом, надавши різноманітний асортимент якісної продукції. Купити постільну білизну для готелів оптом в Україні можна скориставшись спеціальною формою для замовлення або зв’язавшись з нами по телефону.

Отримати оновлений прайс-лист