Вишивка шевронів

  • Висока якість
  • Індивідуальний підхід
  • Завжди в наявності
  • Більш ніж 20 років досвіду

Потрібні шеврони?
Напишіть нам!

мінімальний розмір замовлення шевроні – 20 одиниць одного виду

*Натискаючи на цю кнопку Ви погоджуєтеся з умовами використання особистих даних

Нашивки і шеврони: що це і для чого

Що таке шеврон? Для більшості з нас він є неодмінним атрибутом форменого одягу співробітників силових структур. Це твердження, безумовно, правильно, адже спочатку виготовлення нашивок та шевронів на замовлення цікавило представників тільки цих професій. Однак сьогодні ставлення до подібних знаків відмінності кардинально змінилося. Завдяки цьому яскраві, естетичні, що несуть певну інформацію нашивки можна зустріти на одязі співробітників найрізноманітніших установ, організацій і фірм. Замовити виготовлення нашивок на одяг можна в компанії «Б.В.П.», що надає широкий спектр послуг з виробництва текстильної продукції будь-яких видів.

Пошиття шевронів на замовлення: види, особливості, переваги.

Основою для виробництва шевронів є щільний матеріал, що відрізняється високою зносостійкістю. Для оформлення виробів можуть застосовуватися тканини різних відтінків. Якщо необхідно, щоб нашивка максимально гармоніювала з одягом, майстри «Б.В.П.» готові виконати машинну вишивку шевронів на тканині основного виробу.

Сфера застосування шевронів

Сфера використання відзнак практично безмежна. Крім відомчих структур, вишивка шевронів може зацікавити представників приватних навчальних закладів, спортивних клубів, музичних колективів тощо. Маркетологи впевнені, що брендування за допомогою подібних аксесуарів допомагає створити власний імідж підприємства.

Ось чому патчі, нашивки і шеврони стають все більш привабливими для бізнесу. Найбільшою популярністю користується виготовлення нашивки з логотипом. Вишивка логотипу на шевроні здійснюється після розробки і затвердження дизайну замовником.

Форма і дизайн виробів

Аксесуари можуть бути виконані у формі кола, квадрата, прямокутника, трикутника, ромба і у вигляді щита. Прямокутні вироби є відмінною основою для нанесення всіляких написів. Це можуть бути як іменні шеврони на замовлення, так і нашивки з назвою компанії, клубу або іншої установи, приналежністю до певної структури, девізом компанії.
Купити нашивки з прізвищем можна, оформивши попереднє замовлення. Ще однією відмінністю аксесуарів один від одного є спосіб кріплення на одязі. У «Б.В.П.» виробляються зручні шеврони на липучці на замовлення, а також моделі, які необхідно пришивати до одягу.

Крім класичних знаків відмінності, ми пропонуємо купити великі нашивки для підтримки корпоративного стилю, духу спортивної команди або іміджу тематичного співтовариства. Замовити вишиті шеврони оптом і в роздріб можна, надавши власний дизайн виробу. Ми врахуємо всі Ваші побажання і виготовимо шеврони на замовлення за цінами, які порадують Вас демократичністю!

Отримати прайс-лист

мінімальний розмір замовлення від 20 одиниць кожного виду