Вишивальне виробництво

Якісна вишивка надасть Вашому текстилю ексклюзивності.

  • Висока якість
  • Індивідуальний підхід
  • Оптимальні терміни
  • Більше 20 років досвіду

Напишіть нам

отримайте прайс-лист та умови співробітництва

*Натискаючи на цю кнопку Ви погоджуєтеся з умовами використання особистих даних

Якщо Ви хочете представити свій бренд на ринку яскраво і оригінально, зверніться до вишивального виробництва «Б.В.П.»! Нашими клієнтами вже встигли стати відомі в Україні і за її межами мережі ресторанів, готелів, фітнес-центрів та SPA-салонів. Для  них не просто створюємо стильні аксесуари, а формуємо корпоративний імідж, який є найефективнішим способом зробити бізнес пізнаваним.

Комп’ютерна вишивка « Б.В.П.»: стильно, модно, сучасно!

Підприємство з 20-річним досвідом роботи на ринку пропонує послуги машинної вишивки логотипів, монограм та назв, виконаних на сучасному обладнанні з використанням новітніх технологій. Вибір ниток залежить від побажань замовника і особливостей малюнку.

Різноманітність пропозицій
Найбільшою популярністю на ринку користується машинна вишивка логотипів та емблем, яка допомагає привернути увагу клієнтів та виділитися серед конкурентів. Наносити фірмовий знак можна на будь-який вид текстилю –від найтонших серветок до накидок та покривал з цупкої тканини. Привабливо та аристократично вишивка буде виглядати на постільній білизні , скатертинах , серветках, фуршетних спідницях, махрових виробах. За індивідуальним замовленням на підприємстві виготовляється машина вишивка портретів та монограм, весільне та церковне оздоблення.
Переваги технології
Нанесення вишивки на корпоративний текстиль за допомогою сучасного обладнання—це гарантія високої якості та ідеального зовнішнього вигляду. Оснащення, виконане майстрами компанії, чудово витримає часте прання, зберігає привабливість в умовах інтенсивної експлуатації, протистоїть впливу високих температур та агресивних миючих засобів. Найновіше програмне забезпечення дозволяє підібрати для вишивки оптимальну кольорову гамму та шрифт. Оцінити візуальний ефект можна до серійного запуску вишивального виробництва у комп’ютерному варіанті та на тестовому виробі.


Можливості

Вартість машинної вишивки залежить від об’ємів та складності замовлення. Ми працюємо з матеріалом різної щільності, вишиваємо на шкірі та шкірзамінниках, створюємо міцні гобелени. Обладнання дозволяє використовувати в малюнку до 15 кольорів одночасно. Максимальний діаметр цільного малюнку- 50 см. За потреби більшого розміру наші спеціалісти майстерно об’єднують вишивку. Парк обладнання дозволяє одночасно запускати велику кількість виробів.

Вишивка ексклюзивних вишиванок

Текстиль для SPA

Вишивка шевронів

Вишивка на рушниках

Пошив худі та толстовок

Подушки

Махрові рушники

Отримати оновлений прайс-лист