Текстиль для ресторанів та кафе

  • Висока якість
  • Індивідуальний підхід
  • Оптимальні терміни
  • 20 років досвіду

Напишите нам

и получите условия цены и условия работы

*Натискаючи на цю кнопку Ви погоджуєтеся з умовами використання особистих даних

Чим відрізняється текстиль для ресторанів від «Б.В.П.»?

Протягом більше 20 років ми не просто шиємо традиційний текстиль. Наша задача полягає в тому, щоб допомогти своїм клієнтам забезпечити заклади якісною продукцією і при цьому сформувати імідж. Для цього ми використовуємо безліч прийомів.

Широкий вибір тканин

Пошиття текстилю для ресторанів та кафе здійснюється з використанням декількох категорій. В асортимент класу еліт входять вироби зі 100% бавовни. Їх перевагою є не тільки класична розкіш, але і висока здатність вбирати вологу від пролитих напоїв. Крім цього, в «Б.В.П.» можна замовити весь текстиль для ресторану від виробника, виконаний з комбінованих тканин, у складі якого 50% бавовни і 50%поліестеру. Такі вироби привабливі і достатньо прості у догляді, що обумовлює їх популярність в закладах преміум і середнього сегментів.

Широкий каталог текстилю для ресторану

Для захисту деталей інтер’єру і його оздоблення ми пропонуємо виготовлений на замовлення і готовий текстиль для оформлення ресторанів, ціна якого залишається максимально приваблива. У нас можна купити серветки і скатертини класичних пастельних і оригінальних забарвлень, штори, стрейчові чохли для обідніх груп. Величезною популярністю користується пропозиція елітного текстилю для ресторанів у готелях, оздобленого в єдиному стилі, а також продукція для тематичних інтер’єрів та широкий спектр аксесуарів.
Окрема категорія виробів—професійний текстиль для кухні ресторанів, що має підвищену стійкість до зношування.

Вигідні умови співпраці

Ми займаємося пошиттям будь яких моделей, тому Ви зможете замовити весь асортимент необхідних виробів в одному місці! Завдяки такому підходу Ви заощадите час і засоби, адже ціна на пошиття текстилю для ресторану оптом нижче роздрібної вартості. Сучасне обладнання, штат досвідчених майстрів і широка складська програма дозволяють нам виконувати навіть великі замовлення максимально оперативно.

Форма офіціантам

Форма кухарям

Будь-яка вишивка

Отримати оновлений прайс-лист