Дропшипінг

Сучасний спосіб співпраці за текстилю

  • Висока якість
  • Індивідуальний підхід
  • Завжди у наявності
  • 20 років досвіду

Напишіть нам

та отримайте умови роботи та прайс-лист

*Натискаючи цю кнопку Ви погоджуєтеся з умовами використання особистих даних

Не тільки готовий продукт

Працюючи з нами не обмежуйте свою фантазію! Адже ми легко можемо створити колекцію текстилю спеціально для Вас!

Максимально вигідно

Дропшиппінг домашній текстиль – послуга від компанії «Б.В.П.», що гарантує вигідні умови співпраці постачальникам і покупцям готової продукції! Даний формат співпраці має на увазі організацію прямих поставок від виробника товару до безпосереднього покупця і є максимально привабливим для посередників.

Принципи дропшиппінгу текстилю в Україні

У схемі прямих поставок передбачена участь трьох сторін: виробника готової продукції, покупця і постачальника. Першим кроком співпраці є оформлення покупцем замовлення на придбання товару і його оплата посереднику. Організатор, який займається пошуком роздрібних покупців, забезпечує відправку заявки дропшіппінг постачальнику постільної білизни і оплату встановленої компанією суми. Після отримання замовлення та оплати виробник упаковує товар і відправляє покупцеві.


Переваги співпраці по дропшиппінгу постільної білизни

Співпрацюючи з «Б.В.П.», посередник отримує масу переваг. Для здійснення продажів і отримання прибутку не потрібна наявність власного складу і штату співробітників. Для роботи цілком достатньо мати ПК і підключення до мережі Інтернет. Крім цього, організувати дропшіппінг постільної білизни від виробника в Україні можна, не маючи великого стартового капіталу. Націнка за послуги формується, виходячи з ситуації на ринку, побажань та можливостей посередника.

«Б.В.П.» – один з провідних дропшіппінг виробників постільної білизни в Україні, завдяки якому Ваш власний бренд стане пізнаваним. Більше 20 років компанія займається виробництвом високоякісного текстилю з кращих сортів тканини для оснащення готелів класу люкс, невеликих готелів і хостелів. Підприємство пропонує дропшіппінг ліжок, халатів, подушок і ковдр. Терміни виготовлення будь-яких обсягів продукції – від 1 дня. Прийом замовлення і пошиття здійснюється після 100% передоплати. Відправка покупцям через відділення вантажоперевізника «Нова Пошта» виконується щодня.

Подушки

Интер’єрні корзини

Махрові рушники

Постільна білизна

Наматрацники

Еко-шуби

Трикотажні костюми

Махрові халати

Постільна білизна та піжами

Пошив одягу оптом

Отримати оновлений прайс-лист