Постільна білизна бязь

Ми виготовляємо постільну білизну за індивідуальними розмірами клієнта з тканин вищої якості

  • Висока якість
  • Індивідуальний підхід
  • Завжди у наявності
  • 20 років досвіду

Напишіть нам

отримайте умови роботи та прайс-лист

*Натискаючи на цю кнопку Ви погоджуєтеся з умовами використання особистих даних

Постільна білизна біла бязь – одна з найбільш популярних серед комплектів для сну. І затребувані вони не тільки у звичайних покупців, але також для готелів, відпочинку тощо. Бажаючи створити для клієнтів найкращі умови, необхідно приділяти увагу кожній деталі. І не останню роль в комфорті грає саме постільна білизна бязь.Постільна білизна бязь: характеристики


Матеріал бязь, купити який можна у нас, виконаний з натуральної бавовни. Він доступний за ціною і відрізняється практичністю, приємний до тіла, створює необхідний для сну комфорт. Візуально тканина виглядає матовою і рівною, однаковою як з лицьового боку, так і з вивороту.

На власному складі завжди в наявності:

Страйп сатин 1/1 см

У готелях 5 і 4 зірки, а також номерах категорії “люкс” ліжко заправляють гладким бавовною або сатин смужкою з шириною 1 * 1см або 3 * 3 см. Тканина проходить процес “мерсеризації”.

Гладкий сатин

Сатин – один з найбільш затребуваних матеріалів для пошиття постільної білизни. Така тканина приємна до тіла, не викликає роздратування, адже зроблена з натурального волокна. Ще одна перевага – привабливий зовнішній вигляд.

Полікотон

Поликоттон – це сумішева тканина, яка складається з бавовни (бязі) і поліестеру. Постільна білизна з Поликоттон користується популярністю серед міні-готелів і хостелів, медичних установ.

Бязь

Для невеликих готелів з недорогими номерами іноді доцільно використовувати постільна білизна з бязі зниженою або стандартної щільності (115-120г / кв.м. Або 145г / кв.м.).

Перкаль

Головна відмінність тканини перкаль – більш просте, ніж в сатині плетіння ниток. Однак, завдяки спеціальній обробці, перкаль, який ми використовуємо для пошиття постільної білизни, володіє відмінними органолептичними властивостями. При цьому ціна його нижче ціни сатину аналогічної щільності.

Фланель

Створити атмосферу затишку і тепла допоможе постільна білизна з м’якої фланелі.

Асортимент текстилю для готелів

Подушки

Махрові ковдри

Уніформа

Форма персоналу

Халати для клиентів

Аксесуари для номерів

Будь-яка вишивка

Отпримати оновлений прайс-лист