Пошиття одягу оптом

  • Высока якість
  • Індивідуальний підхід
  • Оптимальні терміни
  • 20 років досвіду

Напишіть нам

отримайте прайс лист та умови співпраці

*Натискаючи на цю кнопку Ви погоджуєтеся з умовами використання особистих даних

Почему Вам стоит обратиться к нам?

Масовим пошиттям одягу на замовлення фахівці компанії займаються більше 20 років. У роботі використовуються як класичні методи обробки тканин, так і абсолютно нові технології. Таке поєднання дозволяє зберегти індивідуальність навіть у тому випадку, якщо Вам потрібно замовити пошиття одягу дрібним оптом або великими партіями. Є в компанії «Б.В.П.» і інші переваги.

Унікальний дизайн

Пошиття одягу оптом і в роздріб починається з розробки дизайну. Над виконанням цього завдання працюють дизайнери, здатні створювати моделі в найрізноманітніших стилях. Майстри цеху ательє з пошиття одягу на замовлення дрібним оптом готові до створення моделей в стилі casual, класичних предметів гардероба, уніформи найрізноманітніших форм і забарвлень і іншої продукції. Ми не обмежені у виборі тканин. Просто розкажіть нам про свої побажання, і ми гарантуємо масове пошиття виробів з матеріалів, які повністю відповідають Вашим вимогам.

Використання САПР

«Б.В.П» – швейна фабрика з пошиття одягу оптом на замовлення, в якій використовуються передові технології. Однією з них є система автоматизованого проектування (САПР), що дозволяє проектувати моделі одягу будь-якої складності з урахуванням вимог до фасону, крою та обробці швів. Ми приймаємо заявки на пошиття оптом одягу для базового гардероба, а також розробку індивідуальних моделей. Програмне забезпечення допомагає нам візуалізувати майбутні вироби за допомогою 3D-моделювання та усувати всі недоліки до початку виробництва.

Різноманітність декору


Декорування – обов’язковий етап створення будь-яких виробів з тканини. Більшість виробників для цієї мети використовує печатку. Серед наших пропозицій пошиття одягу на замовлення оптом Ви знайдете і такий варіант. Однак, він далеко не єдиний. Крім друку, ми оздоблюємо готові вироби вишивкою, яка надає зовнішньому виглядом естетичність, індивідуальність і особливий шарм. Нанесення орнаментів, логотипів, візерунків і всіляких написів здійснюється на сучасному обладнанні, що гарантує високу точність укладання ниток.

Гарантією високої якості продукції при пошитті одягу під замовлення великими партіями є професійна обробка тканин, дотримання правил укладання настилів і одиничного крою, бездоганний розкрій і виготовлення лекал.

Еко-шуби

Трикотажні костюми

Махрові халати

Постільна білизна та піжами

Елітні вишиванки

Отримати оновлений прайс-лист