Пошив худі, світшотів та толстовок

  • Висока якість
  • Індивідуальний підхід
  • Оптимальні терміни
  • Друк або вишивка на тканині

Напишіть нам

та отримайте прайс-лист та умови роботи

*Натискаючи на цю кнопку Ви погоджуєтеся з умовами використання особистих даних

Пошивом свитшотов в сучасній моді все частіше робиться акцент не на ексклюзивному дизайні, гламурі і оригінальності, а на комфорті. Про це свідчить популярність таких елементів гардероба, як худі, толстовки і світшоти. Спочатку толстовки, світшоти і худі було прийнято відносити до спортивного одягу. Сьогодні вони перетворилися в невід’ємну частину міського стилю casual. Пошиттям світшоти, худі і толстовок на замовлення займаються багато виробників. До їх числа належить і компанія «Б.В.П.», що представляє по-справжньому якісний текстиль!

Модний одяг від БВП

Відмінною рисою такого одягу по праву можна назвати зручність, яку високо оцінили чоловіки і жінки, діти і підлітки, представники середнього віку і навіть літні люди. Замовлення толстовок в «Б.В.П.» має і інші переваги.

Різноманітність фасонів
Весь представлений в цій категорії одяг об’єднує така особливість, як вільний крій. Однак, моделі зовсім не ідентичні. В асортименті компанії присутні вироби з рукавом-регланом, з об’ємним капюшоном і без нього, накладною кишенею «кенгуру», манжетами на резинці і інші моделі. За потреби, у нас можна замовити вироби із блискавкою і з іншим оформленням. Пошиття толстовок, худі і світшотів оптом і в роздріб виконується в найкоротші терміни.

Декорирование
На відміну від більшості виробників, ми пропонуємо кілька варіантів декорування одягу. Більш доступний метод – друк принтів будь-якої складності. За допомогою такого способу на поверхню одягу можуть наноситися тематичні малюнки, фрази, корпоративні та рекламні написи і багато іншого. Популярністю користується виготовлення толстовок на замовлення із іменами, індивідуальне пошиття світшотів з декоруванням вишивкою, дизайнерські моделі, здатні стати гармонійним доповненням образу в міському стилі.

Якість тканин
Оптимальним видом тканини для виробництва толстовок, світшотів і худі залишається натуральна бавовна. Цей матеріал володіє гігроскопічністю, він відмінно пропускає повітря і гарантує приємні тактильні відчуття. Однак є у таких тканин і недолік – вони схильні до втрати форми, тому все частіше при пошитті одягу майстри використовують матеріали з невеликим додаванням синтетичних волокон.

Будь-яка вишивка і нашивки

Ми наносимо вишивку будь-якої складності за Вашим смаком, бажанням та ескізом на будь-які вироби.

Нанесення малюнка на тканину

Ми наносимо будь-яке зображення або написи по Вашому дизайну.

Отримати оновлений прайс-лист